SORTIMENT

Funkční, dlouhodobé a krásné produkty

Sortiment

Naším cílem je přinášet vám nabídku funkčních a krásných kusů nábytku, se kterými vytvoříte domov i prostor pro pracovní či společenský život.
Zastáváme názor, že takový nábytek by s vámi měl vydržet dlouhodobě. Proto v naší nabídce najdete výrobky značek, které ctí principy ekologické a udržitelné výroby a za jejichž kvalitu můžeme dát ruku do ohně.

Čalouněný nábytek DOMARK

DOMARK už více než 25 let ručně vyrábí čalouněný nábytek na Slovensku. Jak říkají jeho majitelé a designéři velké části produktů – tvoří s láskou k řemeslu, s vášní pro design.

Dokonalé ložní prádlo Marieli

Objevte novou dimenzi spaní s geniálním povlečením české značky Marieli. V Marieli vědí, že v postelích se odehrává život a toto krásné, kvalitní ložní prádlo si dává za cíl doprovázet vás v něm dlouhé roky.

Digitronové hodiny od Dalibora Farného

V našem showroomu si můžete prohlédnout naprostý skvost, neskutečně zajímavé a originální, ručně vyráběné hodiny z digitronů od Dalibora Farného.

Masivní dřevěný nábytek JAVORINA

Pokud někdo rozumí řeči dubového dřeva a dokáže zhmotnit příběhy, které napsala drsná a zároveň nádherná slovenská příroda, je to Javorina. 

Nábytek TON

TON je synonymum pro krásné, pevné a nadčasové produkty, které se často dědí z generace na generaci.

Designový dřevěný nábytek Artisan

Pod značkou Artisan se v Bosně ručně vyrábí vysoce kvalitní nábytek z masivního dřeva. Její zakladatelé do produktů přenesli veškerou svou lásku ke dřevu a 50leté zkušenosti s jeho zpracováním.

Nábytek s nomádskou duší Woak

Woak – švýcarská značka s bosenskými kořeny symbolizuje sílu nově nezávislé země, touhu otevřít se novému, absorbovat znalosti z celého světa a poté je kombinovat s dědictvím řemeslné truhlařiny.

Matrace MAGNIFLEX

Při navrhování produktů pro zdravý spánek mají technici v italském Magniflexu vždy na paměti: „Stejně jako kvalitní strava vyživuje tělo, kvalitní odpočinek posiluje mysl.“